KATALOG
(zboží na objednávku)

 

 menu 

informace
objednávka

 

 nabídka - keramika 

čajové nádobí

 servisy
 gaiwany
 šálky a misky
 konvičky

interiér a zahrada

 keramické lampy
 aroma lampy
 plastiky
 fontány
 květináče

kuchyňská keramika

 talíře a mísy

ostatní keramika

 dýmky, vodní dýmky
 korálky do dreadů
 ostatní keramika

 

 naše ikonka 

Výměnná ikonka

 

 reklama 

Prádlo - plavky
www.kachna.cz - zábava, humor, legrace...
www.clay.cz

 

English

TOPlist

OBCHOD
(zboží skladem)

 

 menu 

informace
objednávka

 

 nabídka obchodu 

 KERAMIKA

nové zboží:

Zvětšit

květináč samozavlažovací

 

 

 

 

 

Vážení návštěvníci,

 

vítejte v našem obchodě s originální ručně tvořenou keramikou. Chcete-li udělat radost sobě, svým blízkým nebo komukoliv jinému, máte možnost vybrat si z různých keramických výrobků pro praktické využití i pro dekoraci.

 

Čím je naše keramika vyjímečná?

Keramika není vyráběna sériově, jedná se čistě o ruční uměleckou práci. Díky tomu v celém našem sortimentu keramických výrobků nenaleznete jediné dva stejné kousky. Každý kousek, každá část výrobku je tvořena ručně, bez forem, pouze na základě čisté fantazie a umění a jedná se vždy o originál. Způsob výroby garantuje, že je keramika plně funkční a je tvořena v souladu s přísnými pravidly pro keramiku určenou k daným účelům. Jedná se například o tvary a velikost výrobků, například čajových konviček, kde je velmi důležité, aby čaj neztrácel svou hodnotu, aby sítko správně filtrovalo, aby víčko mělo pojistný systém proti vypadnutí a mnohé další velmi užitečné detaily, které z našich výrobků dělají žádané a exkluzivní zboží.

Keramika na přání

S námi máte možnost nechat si vyrobit keramiku dle svých představ. Jako inspiraci můžete využít také náš katalog. Svatební dar, narozeniny, pro vlastní potěšení. Záleží jen na vaší fantazii.

Naše nabídka obsahuje keramiku dekorativní, keramiku pro interiér i exteriér, keramiku pro praktické využití. Naše keramické výrobky se staly nedílnou součástí již mnoha domácností a potěšily již mnoho srdcí. Chcete-li udělat komukoliv radost exkluzivním a originálním dárkem nebo si zpříjemnit a zútulnit svůj domov, ...

 

... vstupte a nechte se inspirovat.